12 lip 2013

burza! czyli przydymiony z jasną kreską ;)

2 dni temu zobaczyłam u Eowiny na blogu śliczny, inspirujący makijaż - wczoraj spróbowałam zrobić coś podobnego, ale prawdę mówiąc, nie najlepiej mi to wyszło x) Jednak dzisiaj nieco inaczej podeszłam do tego połączenia kolorystycznego - z racji tego, że dziś mamy dzień dość pochmurny i przez chwilę zapowiadało się na burzę. A ja uwielbiam burze! Zwłaszcza w nocy, kocham gapić się przez okno i oglądać, jak błyskawice rozświetlają czarne niebo :D No, więc można powiedzieć, że makijaż podwójnie inspirowany (makijażem Eowiny i burzą).
Jakby ktoś był ciekawy, jak zrobiłam jasną kreskę na ciemnym smoky eyes - otóż najpierw zrobiłam normalnie przydymiony makijaż, następnie patyczkiem kosmetycznym nasączonym płynem micelarnym wytarłam linię przy linii rzęs i zrobiłam na niej kreskę białą kredką, którą następnie przykryłam cieniami (żółtym i pomarańczowym)

Mimo iż burzę lubię, życzę wam i sobie, żeby to lato jednak było ciepłe :D
Pzdr!

2 komentarze:

  1. Jeszcze takiego połączenia (jasna kreska + ciemne cienie) nie widziałam, ale wygląda to genialnie! :D I do tego ta szminka. Jaki to kolorek?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. szminka to Golden Rose Ultra Rich #45, tylko częściowo nałożona na ciemnoczerwoną konturówkę ;)

      Usuń